KAM NA VÝLET / Zábavní centra a parky

Co dělat při nehodě či požáru? Poradí Svět záchranářů
 
Autor / zdroj foto: Svět záchranářů

Svět záchranářů / Karlovy Vary

Díky Světu záchranářů v Karlových Varech se lidé naučí, jak se mají zachovat při nehodách, požárech a dalších krizových situacích.

Vítejte ve Světě záchranářů. V tomto malém městečku se naučíte, jak se zachovat při nehodách, požáru a v jiných krizových situacích, jak si přivolat pomoc a jak reagovat v prvních minutách mimořádné situace. 

Svět záchranářů - to je centrum zdraví a bezpečí pro celou rodinu.

Areál tvoří několik specifických budov včetně improvizované nemocnice, policejní služebny nebo hasičské stanice, které jsou vybaveny odpovídající technikou pro věrnou simulaci rizikových situací, včetně interaktivních simulátorů a trenažérů. Součástí areálu je také moderní dopravní hřiště s železničním přejezdem a další venkovní lokality pro simulaci rizik ve venkovním prostředí.  

Pro školy
Svět záchranářů Karlovy Vary nabízí školám jedinečné zážitkové vzdělávací programy. Všechny programy probíhají v novém jedinečném areálu v Karlových varech a jsou pro školy zcela zdarma.

U každého programu naleznete krátkou anotaci včetně věkové kategorie, pro kterou jsou programy vhodné. Kapacita programu je vždy maximálně 30 dětí, respektive jedna třída. Na jednotlivé programy je možné se objednat prostřednictvím on-line systému, kde zároveň vidíte i již vypsané volné termíny. 

Podrobnější informace zájemci najdou na webu svetzachranaru.cz.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.