KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Venkovní areál Aquafora Františkovy Lázně.
Největší a nejkrásnější aquapark českých lázní. To je Aquaforum Františkovy Lázně
Venkovní areál Aquafora Františkovy Lázně. 
Autor / zdroj foto: Aquaforum Františkovy Lázně

Aquaforum Františkovy Lázně / Františkovy Lázně

Příjemně teplá voda v bazénech, vířivkách i v tobogánu v Aquaforu – světě vody a relaxace ve Františkových Lázních vás pohladí po duši a po těle nezávisle na rozmarech počasí. Objevte překrásný vodní svět.

Aquaforum Františkovy Lázně disponuje venkovním a vnitřním areálem, saunou a AQUA SNACK-BAREM, kde se můžete občerstvit. Součástí venkovního areálu je rekreační bazén s plaveckou částí, tříproudá vodní skluzavka, tobogán, celoroční venkovní vířivka a dětský bazén s atrakcemi. Ve vnitřním areálu se nachází plavecký bazén, rekreační bazén, dětský bazén s atrakcemi a vnitřní vířivka.


Venkovní areál
Rekreační bazén venkovní s plaveckou částí
Venkovní bazén o rozloze 700 metrů čtverečních a teplotou vody do 27 stupňů Celsia můžete využít nejen k plavání, ale i k relaxaci. Tříproudá skluzavka, vodopád, chrliče, vodní střecha, vodní dělo, vzduchové blowery, tobogán - to vše zda naleznete. Jednoduše, pro každého něco!

Tříproudá vodní skluzavka
Venkovní vodní skluzavky jsou tak akorát široké, aby se zde mohl vyřádit i dospělý. Mají tady tři dráhy, které jsou připravené na chvilky plné adrenalinu a radosti. Po dopadu se ocitnete ve venkovním bazénu, kde na vás čekají další vodní atrakce.

Tobogán
Tobogán je zde, aby vám vytvořil úsměvy na tváři a vy si užívali radosti svých dětí. Je 82 metrů dlouhý a nabízí jak dospělým, tak dětem okamžiky plné smíchu a radosti. Přijďte se sklouznout a zakončete svoji jízdu ve AQUA SNACK-BARU.

Celoroční venkovní vířivka
Vychutnat si celoročně venkovní vířivku není problém, ta zdejší je velká 88 metrů čtverečních, teplota vody se pohybuje do 32 stupňů Celsia. Je dokonalé užívat si i v zimních měsících čerstvého vzduchu, a přitom být v teplé vodě a relaxovat. Nesmí zde samozřejmě chybět podvodní lehátka, na kterých si užijete pohodu plnými doušky.


Vnitřní areál
Plavecký bazén
Plavecký bazén zde nesmí chybět. Někdo relaxuje klidem, někdo musí sportovat. Plavecký bazén je ideálním místem, kde si plaváním vyčistíte hlavu a protáhnete tělo. Je dlouhý 25 metrů, k dispozici jsou tři plavecké dráhy a voda má kolem 28 stupňů Celsia - zahřejte se pohybem.

Rekreační bazén
Nejoblíbenější místo aquaparku? Vnitřní rekreační bazény s vodní stěnovou masáží, vzduchovými masážními lavicemi a perličkou, ale i vzduchová trubková lehátka s opěrkami, na kterých si užijete příjemného bublání. Najdete zde i vodní hřib - vodopád, u kterého se nejvíce vyřádí děti a dospělí si mohou nechat příjemně namasírovat záda. A pokud se chcete schovat, zaplujte jednoduše do jeskyně, která vám nabízí intimní atmosféru. Přístup do bazénu je přizpůsoben pro zdravotně postižené.

Dětský bazén s atrakcemi
Pro nejmenší návštěvníky je zde připraven dětský bazének s různými atrakcemi jako je skluzavka, hravá vodní želva, vodní trysky. Děti se tady nudit nebudou.

Vnitřní vířivka
Kruhovitá vnitřní vířivka o poloměru čtyři metry patří mezi nejteplejší a zejména nejoblíbenější místa v aquaparku. Zde naleznete vodní trysky, které vám umožní masírovat záda a klasické trysky, které zajistí skvělý vířivý efekt. Relaxace na nejvyšší úrovni je zajištěna.

Sauna
Udělejte si čas a zkuste smíšenou finskou saunu. Je tu především od toho, aby váš odpočinek byl dokonalý, a abyste se při odchodu z aquaparku cítili jako znovuzrození.

AQUA SNACK BAR
Po dlouhém plavání i řádění na atrakcích aquaparku vám může vyhládnout, tak neváhejte a v AQUA SNACK BARU si každý přijde na to své. V nabídce naleznete vše, co uspokojí vaše chuťové buňky.


Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Aquafora Františkovy Lázně.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.