KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Krytý bazén v Sokolově.
Krytý bazén v Sokolově láká na dva tobogány i uzavřený prostor pro rodiny a přátele
Krytý bazén v Sokolově. 
Autor / zdroj foto: Krytý bazén Sokolov

Krytý bazén Sokolov / Sokolov

Krytý bazén v Sokolově nabízí široké veřejnosti možnost aktivní formy odpočinku a sportovního vyžití v klidném a příjemném prostředí zámeckého parku poblíž centra města. Areál v současné době návštěvníkům nabízí pětadvacetimetrový bazén s chrličem, dva whirlpooly, dva tobogány v délkách 93 a 23 metry. Pro děti je k dispozici dětský bazének s teplejší vodou vybavený vodními atrakcemi a skluzavkou.

V oddělených sprchách jsou návštěvníkům dále k dispozici parní komory zvlášť pro muže a ženy. Všechny atrakce včetně parních komor mohou návštěvníci bazénu využívat zdarma.

Součástí areálu je dále občerstvení s výhledem na bazén, které mohou využívat návštěvníci od bazénu společně s příchozími návštěvníky.

Rodinné studio
Rodinné studio je samostatný uzavřený prostor s veškerým zázemím ideální pro pobyt s rodinou či přáteli. Prostory R-studia nabízí k využití vířivou masážní vanu, saunu a masážní sprchový kout. Prostory jsou koncipovány tak, že nabízí možnost klidného posezení včetně široké nabídky chlazených nápojů. Rodinné studio je k dispozici denně, přičemž rezervaci R- studia je možno zajistit přímo na pokladně krytého bazénu nebo případně telefonicky na tel. čísle 352 627 474.

Sauna
Sauna je vybavena saunovou komorou pro dvanáct osob, ochlazovacím bazénkem a odpočívárnou s lehátky. Prostory sauny dále nabízí příjemné posezení spojené s možností konzumace rozmanitého sortimentu nápojů. Saunu je možno využít samostatně nebo v kombinaci s návštěvou bazénu.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Krytého bazénu Sokolov.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.