KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Přírodní koupaliště Michal u Sokolova.
Sokolovské moře patří mezi nejčistší přírodní vodní nádrže v Česku. Obří tobogán je dlouhý 190 metrů
Přírodní koupaliště Michal u Sokolova.  
Autor / zdroj foto: Přírodní koupaliště Michal u Sokolova

Přírodní koupaliště Michal u Sokolova / Sokolov

Koupaliště Michal je moderní vodní areál s mnoha atrakcemi, který se nachází u Sokolova nedaleko silnice Karlovy Vary - Cheb. Mezi lidmi se koupališti nejen kvůli více jak 500 metrů dlouhé pískové pláži říká Sokolovské moře. Kromě pláže čekají návštěvníky zajímavé atrakce pro děti i dospělé v čele s obřím tobogánem, sportovní možnosti, skvělé zázemí, občerstvení, ale především mnoho čisté vody.

Čistota vody řadí koupaliště Michal mezi nejčistší přírodní vodní nádrže v celé České republice. Celková plocha vodní hladiny o velikosti 30 hektarů, velká vodní trampolína, šlapadla - to je moře koupání.

Pro nejmenší návštěvníky jsou k dispozici dětská brouzdaliště, skákací hrad, různá dětská hřiště s prolézačkami a skluzavkami. Zkrátka spousta zážitků i pro děti. A jakoby toho nebylo dost - pýchou areálu a opravdovým vrcholem celého moře atrakcí je 190 metrů dlouhý tobogán společně s 117 metrů dlouhou trojskluzavkou. Jedná se o nejdelší venkovní tuzemské atrakce svého druhu.

Pro aktivnější návštěvníky je také připraveno mnoho sportu - tři beachvolejbalová hřiště, beachsoccerové hřiště, tenisový kurt s umělým povrchem, minigolf, kuželky, ruské kuželky, stolní tenis. Naopak, pro ty, kteří hledají hlavně klid a odpočinek, slouží klidová zóna, vymezené území bez reprodukované hudby se zajištěním maximálního klidu okolí. Lze tak zde najít i hodně klidu. Samozřejmostí pak je rovněž plně zabezpečená služba vodních záchranářů, zajišťujících bezpečnost a lékařskou péči návštěvníků nejen ve vodě, ale i v celém areálu.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Přírodního koupaliště Michal u Sokolova.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.