AKTUÁLNĚ / Aktuálně

Očkovací centrum Jaroměř očkuje denně, každému zájemci dá termín do 24 hodin
Ilustrační foto. 
Autor / zdroj foto: Envato Elements

Jaroměř

Očkovací centrum EDUMED Jaroměř významně rozšiřuje termíny očkování před vánočními svátky.

„Vzhledem k možnosti přeočkovávat 3.dávkou již po 5 měsících se obrovsky zvedl zájem o očkování a my budeme usilovat o to, aby nikdo nemusel na termín zbytečně dlouho čekat. Virová nálož v populaci v kombinaci s hrozící variantou Omicron představují pro rizikové pacienty každodenní hrozbu a odkládání očkování, byť jen o den, nepovažujeme za dobré. Proto od 29. listopadu 2021 do 23. prosince 2021 budeme denně očkovat registrované a neregistrované zájemce prvními, druhými i třetími dávkami,“ říká MUDr. Jiří Veselý, vedoucí lékař očkovacího centra EDUMED Jaroměř.

Očkovací centrum EDUMED Jaroměř se nachází v budově polikliniky v Jaroměři na adrese Dr. Ed. Beneše 191, Jaroměř 551 01. Očkujeme vakcínou COMIRNATY od společností Pfizer/BioNTech. Očkovací centrum je otevřeno dle platné otevírací doby, která je dostupná na webu www.edu-med.cz.

"Pro pohodlnější a rychlejší průchodnost procesem očkování významně napomůže přechozí registrace, se kterou zájemcům rádi pomůžeme na telefonu 725 384 584, denně od 8 do 15:30 hodin," doplnila Andrea Doležalová, asistentka společnosti EDUMED s.r.o. 

Autor / zdroj: -cra-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.