SPORT

Baník jasně přehrál Sokolov
Fotbal 14.5.2017

Baník porazil Sokolov 3:0 a k definitivě postupu do nejvyšší soutěže potřebuje v závěrečných dvou kolech uhrát tři body. Ostravu na vítěznou vlnu vrátil uzdravený De Azevedo, který dva góly dal a na první Tomáši Mičolovi přihrál.

Energie si nevykoledovala ani bod, krize se prohlubuje
Hokej 17.4.2017

Možná klíčová bitva baráže skončila nezdarem Karlovarských, kterým se tak extraligové příčky opět vzdálily. V utkání plném zvratů se tak z výhry radovaly efektivnější Pardubice.

Sokolov se s Vítkovicemi rozešel nerozhodně
Fotbal 15.4.2017

Sokolov hostil svého souseda z tabulky, celek Vítkovic. Velmi důležité utkání nakonec skončilo dělbou bodů, když v prvním poločase poslal Sokolov do vedení Tomáš Valenta. Po změně stran ale srovnal na konečných 1:1 střídající Matěj Fiala.

Motor vybojoval v prodloužení proti Varům první domácí vítězství
Hokej 15.4.2017

Fanoušci Motoru se konečně dočkali prvního vítězství svého týmu v Budvar aréně v baráži. Zápas s Karlovými Vary byl vyrovnaný a první branku vstřelili hosté, vzápětí vyrovnal Vak. V prodloužení hráli Jihočeši přesilovku, a tu proměnil krásnou střelou Miloslav Čermák.

Karlovy Vary nedaly Jihlavě šanci
Hokej 12.4.2017

Karlovarští od začátku soupeře přehrávali a dvě třetiny si budovali náskok. Jihlava se dostala více do hry až v poslední desetiminutovce, ale ani v té se jí už zápas zdramatizovat nepodařilo.

Vyloučení srazila Energii, body má Motor
Hokej 10.4.2017

Energetici se v důležitém utkání v boji o extraligu dostali do brzkého vedení zásluhou Milana Mikulíka. Svěřenci Jana Tlačila ale o vedení přišli, a to především kvůli častým vyloučením, která Motor trestal.

Pardubice vezou z Karlových Varů bod navíc
Hokej 3.4.2017

Velmi napínavý zápas plný osobních soubojů byl k vidění v KV Aréně. Na ledě nechali oba týmy i krev, přesto se dvěma body odjíždí Pardubice.

Jihočeši doma podlehli Karlovým Varům
Hokej 31.3.2017

Motor nedokázal na svém ledě potvrdit výsledek z Pardubic a podlehl Karlovým Varům. Jihočeši přitom byli v zápase aktivnějším týmem a po většinu času kontrolovali hru.

Dukla otočila zápas a veze si Karlových Varů tři body
Hokej 28.3.2017

Bylo to vypjaté drama až do poslední minuty. Energie v utkání třikrát vedla, ale Jihlava pokaždé vyrovnala a ve třetí třetině zápas definitivně otočila. Zápas výrazně ovlivnily vyšší tresty pro domácího Dvořáka a Skuhravého.

Karlovy Vary zakončily play-out ve Zlíně vítězně
Hokej 22.3.2017

Play-out je u konce. Energetici se v posledním kole skupiny o umístění představili na zlínském ledě, odkud si vezou výhru 3:2. Ačkoli vedli po dvou třetinách ševci, dokázali se Karlovarští díky dvěma rychlým brankám v úvodu třetího dějství dostat do vedení.

Karlovy Vary nedaly Olomouci šanci, rozhodla první třetina
Hokej 20.3.2017

Už po dvaceti minutách vedly Karlovy Vary o čtyři branky a zápas bezpečně kontrolovaly. Ve zbylých dvou třetinách si dovolily výrazně polevit, ale i tak nakonec ještě dvě branky přidaly. Nakonec zvítězily v poměru 6:2.

Karlovy Vary rozstřílely Pardubice
Hokej 18.3.2017

Energie zaslouženě získala další tři body za výhru 7:2. Ty už v této fázi sice nic neznamenají, ale dokazují, že se Energie před baráží dostává do důležité herní pohody.

Sokolov v závěru opět sebral Dynamu tři body
Fotbal 18.3.2017

Fotbalisté Dynama byli od první jarní výhry čtyři minuty. V zápase se Sokolovem vedli 1:0 po gólu Wermkeho, ale v 87. minutě vzal Jihočechům tři body šťastnou brankou Čihák.

V Tours zažili nejdelší volejbalový večer. Díky Karlovarsku
Volejbal 16.3.2017

Nejúspěšnější český tým ve volejbalové Evropě zakončil svou cestu důstojně, v odvetě čtvrtfinále Poháru CEV prohrálo Karlovarsko na hřišti francouzského Tours 2:3 na sety.

První porážku Karlovým Varům v play-out přichystaly Pardubice
Hokej 13.3.2017

Karlovarští si v nedělním utkání připsali první porážku ve skupině o umístění. Energie se sice rychle dostala do vedení 2:0, jenže to nedokázala udržet a tři body tak zůstávají v Pardubicích.

Sokolov doma neskóroval, všechny body si odváží Pardubice
Fotbal 12.3.2017

Baník doma body nevybojoval. V 18. kole Fortuna ligy prohrál Sokolov na vlastním hřišti s Pardubicemi 0:1, když o výsledku rozhodl ve 23. minutě Michal Petráň. Baník se navzdory své převaze neprosadil a na jaře je tak i nadále bez bodu.