Karlovy Vary vyhrály v Litvínově a jdou na první místo
Hokej 11.4.2018

Druhou polovinu baráže zahájila Energie na ledě Litvínova s dosti zamíchanou sestavou, tento tah se však trenérovi Pešoutovi náramně vyplatil.

Infarktový závěr derby, Litvínov vyhrál v prodloužení
Hokej 7.4.2018

Druhé barážové derby Litvínovem bylo přímým soubojem o druhou příčku, kterou aktuálně o bod hájila Verva. V prodloužení si nakonec vzali druhý bod právě hosté.

Energie předvedla rychlý obrat a odvetu s Kladnem vyhrála
Hokej 4.4.2018

Skóre se poprvé měnilo hned zkraje utkání, kdy se prosadili Rytíři. Záhy se však energetikům povedlo během tří minut strhnout vedení na svou stranu, a to si i za přispění nedisciplinovanosti Kladna udrželi až do konce.

Kladno skolilo Karlovy Vary a připsalo si první barážové body
Hokej 2.4.2018

Kladno poslal do vedení Tomáš Kaut a po soupeřově srovnání přidal druhou trefu domácích sváteční střelec Martin Kehar. Kladeňáci pak karlovarské šance ubránili a dvě minuty před koncem pečetil na konečných 3:1 Roman Přikryl.

Sokolov hrál s Pardubicemi bez branek
Fotbal 2.4.2018

Ve 20. kole Fortuna národní ligy remizoval Baník s Pardubicemi 0:0. Na šance sice Baník zvítězil, ale žádná z nich gólem neskončila.

Vyprodaná aréna dohnala Karlovy Vary k velkému obratu proti Jihlavě
Hokej 31.3.2018

Natěšení Karlovaráci vyprodali KV Arenu, jenže více než dvě třetiny sledovali marnou snahu domácí Energie o smazání dvougólového manka, které bleskově nabrali v 6. minutě. Západočeši však bojovali do samého konce.

Litvínov vstřelil Karlovým Varům gól v každé třetině a má první tři body
Hokej 28.3.2018

Až za stavu 0:3 dokázaly Karlovy Vary korigovat stav na Zimním stadiónu Ivana Hlinky. Litvínov po dobrém výkonu zaslouženě vyhrál a lépe se mu pojede ke dvěma utkáním venku.

Karlovy Vary porazily Slávii a jdou do baráže
Hokej 19.3.2018

Hokejisté Energie v nejkratším možném termínu prošli play-off WSM ligy a zajistili si účast v baráži o extraligu. Čtvrté semifinále na Slavii přineslo vyrovnaný hokej, Západočeši uspěli díky skvělému výkonu brankáře Novotného a lepšímu proměňování šancí.

Třinec přišel o vítězství nad Sokolovem až v nastavení
Fotbal 18.3.2018

Zápas se Sokolovem byl dlouho v třineckých rukou. Domácí vedli po gólu Bedecse 1:0 až do posledních sekund, pak však přišla chvíle sokolovského záložníka, který střelou z hranice šestnáctky rozhodl o dělbě bodů.

Karlovy Vary rozhodly proti Slavii 12 sekund před sirénou
Hokej 18.3.2018

Po skvělém začátku třetího semifinále sešívaní dlouho vedli díky brance Martina Kadlece. Energie marně dobývala domácí branku, až se jí díky šťastnému gólu přeci jen povedlo v poslední třetině srovnat. 12 sekund před koncem pak přišel šok – rozhodl Michal Plutnar a Energie vede v sérii už 3:0 na zápasy.

Karlovy Vary jasně ovládly druhé semifinále nad Slavii
Hokej 15.3.2018

Jako první dokázali skórovat energetici, a to je dostalo do lepšího psychického rozpoložení, což se na ledě projevilo konstantním přísunem přesilových her. Ty se nakonec ukázaly jako klíčové.

Karlovy Vary ubojovaly výhru nad Slavii v prodloužení
Hokej 14.3.2018

Vstup do semifinálové série mezi Energií a Slavií byl opravdu divoký, již v první minutě Karlovarští skórovali. Převahu si s jistotou drželi a brzy ještě náskok navýšili, nicméně Slavia během fantastických čtyř minut v prostřední části třikrát skórovala a otočila zdánlivě prohraný zápas.

Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary podpoří české atlety. Lázeňským městem proběhnou hvězdy
Běh 12.3.2018

Do startu Mattoni 1/2Maratonu Karlovy Vary zbývají už pouze dva měsíce a více než dvě třetiny čísel už jsou vyprodány. Šestý ročník populárního závodu chce dát v letošním roce více prostoru evropským a českým atletům.

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy
Ragby 5.3.2018

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Valašský boj je u konce, sezona nováčka končí ve čtvrtfinále
Hokej 5.3.2018

Sezona pro nováčka WSM Ligy Vsetín končí. Valaši si vybojovali účast v play-off, ve kterém podlehli vítězi základní části. Po utkání se však radovala obě mužstva, fanoušci ocenili Valachy za celou sezonu.

Vítězná série Karlových Varů pokračuje i v play-off
Hokej 28.2.2018

Úvodní utkání čtvrtfinále play-off WSM ligy bylo pro Karlovy Vary návratem do vyřazovacích bojů po dlouhých letech a vyvedlo se jim náramně. Ve hře Energie nechyběl žádný důležitý aspekt, díky tomu mohla nad Vsetínem s jistotou zvítězit 5:1