SPORT

Karlovy Vary porazily kohouty z Olomouce a mají pátou výhru v řadě
Hokej 29.10.2018

Energetici jsou ve formě. V nedělním zápase zapsali pátou výhru v řadě a útočí na elitní desítku. Stý extraligový start oslavil brankou Jakub Flek.

Karlovy Vary porazily indiány z Plzně
Hokej 27.10.2018

Energie se už po šesti minutách dostala do vedení, ovšem Plzeň kontrovala takřka nepřetržitým útokem a zamkla domácí v jejich pásmu. Leč Karlovarští předvedli, že hokej se hraje na góly a po vysoce efektivních šedesáti minutách mohli slavit výhru 3:1.

Karlovy Vary doma podlehly Třinci
Hokej 22.9.2018

Na první gól zápasu si museli diváci počkat takřka půl hodiny herního času, kdy i přes zajímavou aktivitu Energie otevřeli skóre hosté. Na Karlovarské se nalepila smůla při zakončení, což v kombinaci s dobře takticky hrajícími Oceláři poslalo po domácí prohře 0:2 všechny body do Slezska.

Dramatický zápas neměl vítěze, Sokolov s Jihlavou remizoval
Fotbal 19.8.2018

Zápas nabídl od počátku atraktivní podívanou. Už po pěti minutách hry byl jihlavský Schumacher vyloučen, Glaser však penaltu neproměnil. Po bezbrankovém prvním poločase se v tom druhém však roztrhl s góly pytel.

V utkání Varnsdorfu se Sokolovem branka nepadla
Fotbal 13.8.2018

Na severu Čech se z počátku hrálo utkání, které spíše kontrolovali domácí hráči. Ani jeden z týmů však nedokázal překonat obranu soupeře. Až v závěrečných minutách baníkovci přitlačili na pilu a vytvářeli si brankové příležitosti. Ani ty se však neujaly a utkání skončilo 0:0.

Ústí na úvod sezóny slaví výhru nad Sokolovem
Fotbal 21.7.2018

V úvodním kole FNL fotbalisté Ústí nad Labem slaví tříbodový zisk. Po výhře 2:1 nad Sokolovem tak v útrobách Městského stadionu panovala výborná atmosféra.

Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary má českou vítězku
Běh 21.5.2018

Historie se přepisovala při letošním Mattoni 1/2Maratonu Karlovy Vary. Šestý ročník lázeňského půlmaratonu má totiž při svém šestém ročníku poprvé českou vítězku. Tou se stala Eva Vrabcová-Nývltová.

Karlovy Vary vyhrály v Litvínově a jdou na první místo
Hokej 11.4.2018

Druhou polovinu baráže zahájila Energie na ledě Litvínova s dosti zamíchanou sestavou, tento tah se však trenérovi Pešoutovi náramně vyplatil.

Infarktový závěr derby, Litvínov vyhrál v prodloužení
Hokej 7.4.2018

Druhé barážové derby Litvínovem bylo přímým soubojem o druhou příčku, kterou aktuálně o bod hájila Verva. V prodloužení si nakonec vzali druhý bod právě hosté.

Energie předvedla rychlý obrat a odvetu s Kladnem vyhrála
Hokej 4.4.2018

Skóre se poprvé měnilo hned zkraje utkání, kdy se prosadili Rytíři. Záhy se však energetikům povedlo během tří minut strhnout vedení na svou stranu, a to si i za přispění nedisciplinovanosti Kladna udrželi až do konce.

Kladno skolilo Karlovy Vary a připsalo si první barážové body
Hokej 2.4.2018

Kladno poslal do vedení Tomáš Kaut a po soupeřově srovnání přidal druhou trefu domácích sváteční střelec Martin Kehar. Kladeňáci pak karlovarské šance ubránili a dvě minuty před koncem pečetil na konečných 3:1 Roman Přikryl.

Sokolov hrál s Pardubicemi bez branek
Fotbal 2.4.2018

Ve 20. kole Fortuna národní ligy remizoval Baník s Pardubicemi 0:0. Na šance sice Baník zvítězil, ale žádná z nich gólem neskončila.

Vyprodaná aréna dohnala Karlovy Vary k velkému obratu proti Jihlavě
Hokej 31.3.2018

Natěšení Karlovaráci vyprodali KV Arenu, jenže více než dvě třetiny sledovali marnou snahu domácí Energie o smazání dvougólového manka, které bleskově nabrali v 6. minutě. Západočeši však bojovali do samého konce.

Litvínov vstřelil Karlovým Varům gól v každé třetině a má první tři body
Hokej 28.3.2018

Až za stavu 0:3 dokázaly Karlovy Vary korigovat stav na Zimním stadiónu Ivana Hlinky. Litvínov po dobrém výkonu zaslouženě vyhrál a lépe se mu pojede ke dvěma utkáním venku.

Karlovy Vary porazily Slávii a jdou do baráže
Hokej 19.3.2018

Hokejisté Energie v nejkratším možném termínu prošli play-off WSM ligy a zajistili si účast v baráži o extraligu. Čtvrté semifinále na Slavii přineslo vyrovnaný hokej, Západočeši uspěli díky skvělému výkonu brankáře Novotného a lepšímu proměňování šancí.

Třinec přišel o vítězství nad Sokolovem až v nastavení
Fotbal 18.3.2018

Zápas se Sokolovem byl dlouho v třineckých rukou. Domácí vedli po gólu Bedecse 1:0 až do posledních sekund, pak však přišla chvíle sokolovského záložníka, který střelou z hranice šestnáctky rozhodl o dělbě bodů.