SPORT

Ústí proti Karlovým Varům vybojovalo  bod
Hokej 19.9.2017

Ústí proti Karlovým Varům vybojovalo bod

V předehrávce čtvrtého kola nestačili hráči Slovanu na celek Energie, kterému podlehli 3:2 po prodloužení. Nutno poznamenat, že od konce první třetiny hráli domácí na pět obránců.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Premiérový Světový pohár v triatlonu v Karlových Varech vyhráli Australanka Backhousová a Nor Iden
Triatlon 4.9.2017

V Karlových Varech se v neděli uskutečnil Světový pohár v triatlonu a na startu se sešla světová elita v počtu 27 žen a 60 mužů.

Světový pohár v triatlonu v Karlových Varech
Triatlon 2.9.2017

Historicky první Světový pohár v triatlonu budou 3. září hostit Karlovy Vary. Triatlonový víkend a akce CITY TRIATHLON Karlovy Vary nabídne v největších českých lázních možnost sportovat také široké veřejnosti.

Z horké opavské půdy si veze Sokolov bod
Fotbal 20.8.2017

Nejlepšímu útoku FNL museli v sobotním podvečeru čelit baníkovci ze Sokolova. Proti ofenzivně laděnému soupeři předvedli hostující hráči především kvalitní výkon v obraně a i přes několik šancí Opavy skončilo utkání před téměř třemi tisíci diváky bez branek.

Lieser byl k nezastavení i v Sokolově
Golf 17.8.2017

Z prvního místa vyrazil a první byl i po osmnácti jamkách. Ondřej Lieser se nejdřív radoval z „nepříjemného“ počasí, ale ani poté, co přestalo pršet a vysvitlo sluníčko nedal svým soupeřům šanci.

Mistrovství ČR ve windsurfingu
Sport 26.7.2017

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Baník jasně přehrál Sokolov
Fotbal 14.5.2017

Baník porazil Sokolov 3:0 a k definitivě postupu do nejvyšší soutěže potřebuje v závěrečných dvou kolech uhrát tři body. Ostravu na vítěznou vlnu vrátil uzdravený De Azevedo, který dva góly dal a na první Tomáši Mičolovi přihrál.

Energie si nevykoledovala ani bod, krize se prohlubuje
Hokej 17.4.2017

Možná klíčová bitva baráže skončila nezdarem Karlovarských, kterým se tak extraligové příčky opět vzdálily. V utkání plném zvratů se tak z výhry radovaly efektivnější Pardubice.

Sokolov se s Vítkovicemi rozešel nerozhodně
Fotbal 15.4.2017

Sokolov hostil svého souseda z tabulky, celek Vítkovic. Velmi důležité utkání nakonec skončilo dělbou bodů, když v prvním poločase poslal Sokolov do vedení Tomáš Valenta. Po změně stran ale srovnal na konečných 1:1 střídající Matěj Fiala.

Motor vybojoval v prodloužení proti Varům první domácí vítězství
Hokej 15.4.2017

Fanoušci Motoru se konečně dočkali prvního vítězství svého týmu v Budvar aréně v baráži. Zápas s Karlovými Vary byl vyrovnaný a první branku vstřelili hosté, vzápětí vyrovnal Vak. V prodloužení hráli Jihočeši přesilovku, a tu proměnil krásnou střelou Miloslav Čermák.

Karlovy Vary nedaly Jihlavě šanci
Hokej 12.4.2017

Karlovarští od začátku soupeře přehrávali a dvě třetiny si budovali náskok. Jihlava se dostala více do hry až v poslední desetiminutovce, ale ani v té se jí už zápas zdramatizovat nepodařilo.

Vyloučení srazila Energii, body má Motor
Hokej 10.4.2017

Energetici se v důležitém utkání v boji o extraligu dostali do brzkého vedení zásluhou Milana Mikulíka. Svěřenci Jana Tlačila ale o vedení přišli, a to především kvůli častým vyloučením, která Motor trestal.

Pardubice vezou z Karlových Varů bod navíc
Hokej 3.4.2017

Velmi napínavý zápas plný osobních soubojů byl k vidění v KV Aréně. Na ledě nechali oba týmy i krev, přesto se dvěma body odjíždí Pardubice.

Jihočeši doma podlehli Karlovým Varům
Hokej 31.3.2017

Motor nedokázal na svém ledě potvrdit výsledek z Pardubic a podlehl Karlovým Varům. Jihočeši přitom byli v zápase aktivnějším týmem a po většinu času kontrolovali hru.