KULTURA / Kultura

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
4.12.2018

Vánoční autobus a Mikulášská jízda Karlovými Vary

KARLOVY VARY

Dopravní podnik Karlovy Vary připravil pro své cestující i letos speciální Vánoční autobus. Po loňském prvním ročníku, který se shledal s velkým ohlasem od cestujících a dětí, se dopravní podnik rozhodl, že i v letošním roce bude vypraven speciální Vánoční autobus, včetně Mikulášské jízdy.

Mikulášská jízda bude zahájena ve středu, 5. prosince od 15 hodin výjezdem od Tržnice a dále bude pokračovat na zastávky Růžový Vrch, Bohatice náměstí, Drahomíra, Východní, Gagarinova, Slavie.

Na každé zastávce bude autobuse stát přibližně 5 minut a v 16:15 hodin se vrátí opět na Tržnici. Druhý okruh začíná v 16:30 hodin a povede přes zastávky Čankovská, Konečná, Borová, Školní, Truhlářská, Závodiště, Moskevská. I na druhém okruhu bude autobus stát na každé zastávce přibližně 5 minut.

V 18:15 hodin je plánován příjezd opět na Tržnici, kde bude do 18:40 hodin. Bližší údaje o Mikulášské jízdě najdete na facebooku DPKV a na webových stránkách.

Mikulášská jízda je pro cestující zdarma, a kromě Mikuláše a čerta se mohou děti těšit i na medvídky z Vánočního domu.

Vánoční autobus budou cestující potkávat na pravidelných linkách MHD do 6. ledna 2019.

Autor / zdroj: Lukáš Siřínek

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Muzeum Karlovy Vary připravilo

Muzeum Karlovy Vary připravilo soutěž s vánoční tématikou. Mottem soutěže by mohlo být "Když nemůžete do muzea, přijďte alespoň k muzeu a zúčastněte s

Post

Dny s primátorkou jsou do odvolání zrušeny

Dny s primátorkou, během kterých dostávali obyvatelé města Karlovy Vary prostor ke svým podnětům a dotazům, se s ohledem na aktuální situaci a nezbytn

Post

Zapečená cuketa

Jednoduché zapečené jídlo, které může být skvělou krémovou přílohou plnou chuti, aniž by bylo příliš tučné. Pro lehkou večeři podáváme se salátem.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu