AKTUÁLNĚ / Vzdělávání a školy

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
17.8.2018

Prvňáci v Sokolově dostanou Sokolníčkův poklad. Kufřík s potřebami do školy

SOKOLOV

Noví prvňáčci, kteří nastoupí první školní den do základních škol města Sokolova, obdrží od města Sokolov kufřík s dárkovou taškou „Sokolníčkův poklad“.

Děti v „Sokolníčkově pokladu“ najdou důležité vybavení do školy, které v Sokolově obnovili před školním rokem 2017/2018. Na obměně obsahu kufříku se podílely paní učitelky prvních tříd, aby byl sestaven dle aktuálních potřeb prvňáčků. V Sokolově vyměnili sešity, přidali ergonomické tužky v dostatečném množství, vybavili kufřík relaxační motorickou pomůckou a děti nepřijdou o potřebné kvalitní základní vybavení jako jsou vodovky, pastelky, štětce, pero, tužky, lepidlo, barevné papíry, stíratelnou tabulku na psaní, obaly na písmenka a číslice a další potřeby pro prvňáčky. Součástí kufříku je i malé překvapení. Nechybí ani pamětní list od starosty města jako vzpomínka na tento pro ně významný den.

Autor / zdroj: Barbora Bardonová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Výstava přibližuje život obyvatel Krušnohoří v zimním období od druhé poloviny 19. století do poloviny 20. století

Výstava v Muzeu Karlovy Vary přibližuje život obyvatel Krušnohoří v zimním období od druhé poloviny 19. století do poloviny 20. století. Je koncipován

Post

Mandrage odstartují nový rok klubovým turné. Nevšední koncerty odehrají ve dvanácti městech

Úspěšná česká kapela Mandrage se po několika letech vrací z velkých festivalových pódií a koncertních sálů zpátky do klubů.

Post

Hasiči mají za sebou rušnou Silvestrovskou noc

Celkem 176 požárů zaměstnalo hasiče v České republice během silvestrovských oslav. To je o 27 víc než v loňském roce a o 63 víc než v roce předloňském

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu