AKTUÁLNĚ / Vzdělávání a školy

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
17.8.2018

Prvňáci v Sokolově dostanou Sokolníčkův poklad. Kufřík s potřebami do školy

SOKOLOV

Noví prvňáčci, kteří nastoupí první školní den do základních škol města Sokolova, obdrží od města Sokolov kufřík s dárkovou taškou „Sokolníčkův poklad“.

Děti v „Sokolníčkově pokladu“ najdou důležité vybavení do školy, které v Sokolově obnovili před školním rokem 2017/2018. Na obměně obsahu kufříku se podílely paní učitelky prvních tříd, aby byl sestaven dle aktuálních potřeb prvňáčků. V Sokolově vyměnili sešity, přidali ergonomické tužky v dostatečném množství, vybavili kufřík relaxační motorickou pomůckou a děti nepřijdou o potřebné kvalitní základní vybavení jako jsou vodovky, pastelky, štětce, pero, tužky, lepidlo, barevné papíry, stíratelnou tabulku na psaní, obaly na písmenka a číslice a další potřeby pro prvňáčky. Součástí kufříku je i malé překvapení. Nechybí ani pamětní list od starosty města jako vzpomínka na tento pro ně významný den.

Autor / zdroj: Barbora Bardonová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Čerstvou zeleninu z Polabí nakoupíte na pátečních farmářských trzích

V pátek 16. listopadu proběhnou u karlovarské Tržnice další farmářské trhy. Díky dlouhodobě příznivému počasí bude stále k dostání čerstvá zelenina od

Post

Topíte, topíte a pořád hodně platíte? Už nemusíte!

Zimní počasí se blíží stále rychleji. Díky sychravému počasí jsme již zahájili topnou sezónu. To má za následek samozřejmě větší odběr, elektřiny, ply

Post

Interaktivní galerie Becherova vila zahajuje ve čtvrtek 8. listopadu výstavu Ondřej Michálek / Nová útočiště

Docent Ondřej Michálek je tvůrcem, který horizontu českého grafického umění dodal nové impulsy a zasadil se o jeho mezinárodní renomé.

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu