AKTUÁLNĚ / Vzdělávání a školy

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
17.8.2018

Prvňáci v Sokolově dostanou Sokolníčkův poklad. Kufřík s potřebami do školy

SOKOLOV

Noví prvňáčci, kteří nastoupí první školní den do základních škol města Sokolova, obdrží od města Sokolov kufřík s dárkovou taškou „Sokolníčkův poklad“.

Děti v „Sokolníčkově pokladu“ najdou důležité vybavení do školy, které v Sokolově obnovili před školním rokem 2017/2018. Na obměně obsahu kufříku se podílely paní učitelky prvních tříd, aby byl sestaven dle aktuálních potřeb prvňáčků. V Sokolově vyměnili sešity, přidali ergonomické tužky v dostatečném množství, vybavili kufřík relaxační motorickou pomůckou a děti nepřijdou o potřebné kvalitní základní vybavení jako jsou vodovky, pastelky, štětce, pero, tužky, lepidlo, barevné papíry, stíratelnou tabulku na psaní, obaly na písmenka a číslice a další potřeby pro prvňáčky. Součástí kufříku je i malé překvapení. Nechybí ani pamětní list od starosty města jako vzpomínka na tento pro ně významný den.

Autor / zdroj: Barbora Bardonová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Nové radary v ulicích Karlových Varů

Rychlost vozidel v ulicích Karlových Varů měří tři nové informativní radary. Nainstalovány byly v Závodní a Jáchymovské ulici a na hlavní komunikaci v

Post

Nemocnice Ostrov rozšiřuje spektrum chirurgických zákroků

Ostrovská nemocnice ve spolupráci se společností Clinic for Luck rozšiřuje nabídku spektra chirurgických zákroků. Od dubna se na zdejších chirurgickýc

Post

Sestava Chomutova plná juniorů uspěla, Karlovy Vary přetlačila v nájezdech

Vítěze určily až nájezdy, ten rozdílový proměnil hned v první sérii svým premiérovým gólem v nejvyšší soutěži Kryštof Ouřada.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu